Українська “Мрія” готується до збільшення кількості замовлень від НАТО

Літак перевозитиме британську військову техніку у Сараєво

uatv
30.08.2018

 

Фото з Facebook-сторінки Antonov An-225 Mriya

Найбільший у світі літак “Мрія” вирушить до Великобританії, а звідти, з вантажем, у Боснію і Герцеговину. Він транспортуватиме військову техніку у Сараєво.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Підготовка до вильоту відбувається в аеропорту в Гостомелі під Києвом.

“Ширина кабіни літака по підлозі – 6,4 метра. У два ряди можна ставити техніку. Тут буде колісна й гусенична техніка, яку ми веземо в Сараєво. Це англійські військові, збройні сили, які підтримують миротворчий контингент у Сараєво”, – говорить співробітник концерну “Антонов” Михайло Харченко.

Комерційні рейси “Мрія” здійснює ще з 2001 року. У середньому на рік відбувається 12-13 вильотів. Половина з них – перевезення, замовлені військовими, зокрема країнами-членами НАТО.

У 2018 році авіакомпанія РФ “Волга-Днепр” відмовилася від участі у тендері на перевезення для НАТО. Тому концерн “Антонов” очікує розширення співпраці з НАТО, адже тепер “Руслана” та “Мрію” Альянс може замовляти частіше.

Нагадаємо, напередодні українська “Мрія” повернулася додому. Найбільший у світі вантажний літак АН-225 здійснив переліт із чилійського аеропорту Ікіке до сенегальського Дакара, а потім до України.

Джерело DW
дата 30.08.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV