Українська економіка все більше інтегрується в ЄС, – Хюг Мінгареллі

Глава делегації ЄС в Україні зазначив, що політичне керівництво зробило важливі кроки для забезпечення реалізації Угоди про асоціацію

uatv
29.11.2018

Фото UATV

Україна зараз ближча до ЄС, ніж будь-коли раніше. Ідея повільної, але впевненої європейської інтеграції надихнула українців боротися за прогресивні цінності. Ця ідея мобілізувала суспільство в її підтримку й вилилася в Угоду про асоціацію між ЄС і Україною. Хюг Мінгареллі, очільник делегації Європейського Союзу в Україні, розповів в інтерв’ю UATV про шляхи України в Євросоюз.

Відповідаючи на питання про те, яким є нинішній етап реалізації Угоди про асоціацію, посол сказав, що політичне керівництво України зробило важливі кроки для забезпечення цієї реалізації.

“Значного прогресу було досягнуто в області енергоефективності, довкілля, державних закупівель, освіти. Наприклад, в економічній сфері цього року 42% українського експорту припадає на ринки ЄС. Чотири роки тому ця ж цифра становила 25%. Таким чином, український експорт, який іде на ринки ЄС, виріс із 25 до 42 відсотків. Так, безумовно, ясно, що Україна все більше інтегрується з ЄС. У вас, звичайно, є деякі сільськогосподарські продукти, такі, як мед або пшениця, та зростає й обсяг перероблених продуктів і послуг, які ви постачаєте на ринки ЄС”, – додав він.

Дивіться повне інтерв’ю з главою делегації ЄС в Україні послом Хюгом Мінгареллі 29 листопада о 22:00.

Джерело UATV
дата 29.11.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV