Українська діаспора закликала парламент Канади визнати РФ спонсором тероризму

Українці зазначили, що світова спільнота повинна рішуче відреагувати на погрози Росії

uatv
11.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Українська діаспора закликала членів парламенту Канади на офіційному рівні визнати Російську Федерацію державою-спонсором тероризму. Про це йдеться у спеціальній брошурі, виданій Конгресом українців Канади (КУК), передає Укрінформ.

“Рекомендуємо уряду Канади у співпраці із союзними державами визнати Російську Федерацію державою-спонсором тероризму“, – йдеться в заяві КУК.

Також представники діаспори закликали визнати терористами так звані “ДНР” та “ЛНР”.

“Рекомендуємо Канаді разом із державами-союзниками визнати так звані “Донецьку та Луганську народні республіки” терористичними організаціями”, – стверджується у документі.

У Конгресі нагадали, що Росія вже четвертий рік намагається завадити розслідуванню катастрофи МН17.

“Світова спільнота повинна рішуче відреагувати на погрози Росії міжнародному миру й безпеці та домогтися справедливості для сотень безневинних жертв МН17”, – сказано в повідомленні.

Конгрес українців Канади – організація, яка об’єднує усі українські громадські організації Канади. Заснована в 1940 році у Вінніпезі, нині вона складається із шести провінційних рад та 34 відділів у містах всієї Канади.

Нагадаємо, що міністр науки та спорту Канади Кірсті Данкан у День канадсько-української спадщини заявила, що Канада незмінно підтримує народ України.

Джерело Укрінформ
дата 11.10.2018
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV