Українки виграли чотири медалі на Чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

Фото ukrwrestling.com

На Чемпіонаті світу зі спортивної боротьби (U-23) у Бухаресті (Румунія) українські спортсменки здобули срібні та бронзові медалі. Про це передає Голос України.

Призові місця здобули чотири українки.

Срібним призером у ваговій категорії до 62 кг стала Ілона Прокопевнюк, яка дійшла до фіналу, де поступилася японці Юкако Каваї (3:14). Бронзові медалі виграли Христина Береза (53 кг) –  після перемоги в над Актенге Кеунімжаєвою із Узбекистану (10:0), Олена Кремзер (59 кг), яка поборола мексиканку Алехандру Ромеро Бонілла (7:2), Ірина Коляденко (65 кг), яка в малому фіналі категорії 65 кг здобула перемогу на туше.

Суперницею Коляденко була досить титулована борчиня з Болгарії – срібна призерка чемпіонату Європи U23 та призерка багатьох міжнародних турнірів.

Загалом жіноча збірна посіла четверте загальнокомандне місце.

Нагадаємо, що українські баскетболістки гратимуть у чвертьфіналі Всесвітньої університетської ліги 3х3.