Українка увійшла до трійки лідерів зі стрибків у висоту на змаганнях у Польщі

Фото з сайта ФЛАУ

Українка Юлія Чумаченко замкнула трійку призерів зі стрибків у висоту на міжнародних змаганнях XIII Opolski Festiwal Skoków у польському місті Ополе.

Як повідомляється на сайті ФЛАУ, Юлія Чумаченко почала змагання з висоти 1,78 метра. Її, як і 1,80 м та 1,86 м, було подолано з першої спроби.

Натомість 1,9 метра цього вечора не підкорилися нашій спортсменці. Юлія з результатом 1,86 м стала третьою.

Ще одна українка, Ілона Заскалко, посіла 11-те місце (1,7 м). Перемогла Марія Ласіцкене (1,94 м), а Надія Дусанова з Узбекистану стала другою (1,9 м).

У змаганнях серед чоловіків українець Вадим Кравчук посів 8-ме місце (2,1 м). Перемогу з результатом 2,26 м відсвяткував поляк Норберт Кобельські.

Нагадаємо, що українські плавці виграли “срібло” і “бронзу” на турнірі у Стокгольмі.