Українка взяла участь у квітковій церемонії Кубка світу з біатлону

Фото з сайта biathlon.com.ua

Сьогодні, 10 січня, розпочався четвертий етап Кубка світу з біатлону в Обергофі (Німеччина). Наша біатлоністка Віта Семеренко посіла 6-те місце і потрапила до квіткової церемонії спринтерської гонки.

Про це повідомляє НОК України.

Стартувала наша спортсменка у другій групі. Вона ідеально відпрацювала обидва вогневі рубежі, а на трасі була кращою серед наших дівчат. Попри те, що Віта Семеренко поступилася двом суперницям, своє заслужене місце в квітковій церемонії вона зберегла.

Загалом у старті взяли участь 100 біатлоністок.  Виграла спринтерську гонку представниця збірної Італії Ліза Віттоцці.

Інші представниці української збірної показали такі результати: Анастасія Меркушина (0) – 35-та, Валя Семеренко (3) – 65-та, Юлія Джима (2) – 68-ма, Юлія Журавок (3) – 86-та.

Нагадаємо, що українська біатлоністка виборола “бронзу” на Кубку IBU.