Українка стала другою в списку спортсменів року від Всесвітніх ігор

Українка Лариса Соловйова, яка представляє пауерліфтинг, посіла друге місце в топі спортсменів року за версією Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA) серед неолімпійських видів спорту

uatv
12.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомляє Укрінформ.

“У надзвичайно жорсткому голосуванні за спортсменів року Всесвітніх ігор суперзірка пауерліфтингу Лариса Соловйова посіла друге місце слідом за Резою Аліпуршеназандифаром (швидкісне скелелазіння), який отримав титул з крихітною перевагою: 90,790 – 90,036”, – йдеться в повідомленні.

Організатори ігор процитували Ларису Соловйову, яка висловила подяку багатьом людям у всьому світі, які показали їй свою підтримку, любов і відданість, а також заявила, що дуже пишається своїм досягненням.

Як відзначають організатори ігор, українська пауерлифтер “просто не звикла до того, щоб бути другою”. Минулого разу іншому спортсменові дісталося першість перед багаторазовою чемпіонкою – в 2009 році.

Після абсолютної перемоги в 2017 році наша співвітчизниця стала чотирикратним золотим призером Всесвітніх ігор. До цієї перемоги українці відзначалися в першості на іграх Німеччини (2005 рік), на китайському Тайвані (2009 рік) і в Колумбії (2013 рік).

 

Джерело Укрінформ
дата 12.02.2018
категорії Новини партнерів, Спорт
поділитися
Топ новин на UA|TV