“Військовий парад” РФ в окупованому Криму: Україна звернулася до генсека ООН

uatv
29.07.2020
Фото Укрінформ

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця поінформував генерального секретаря ООН про проведення так званого “військово-морського параду” підрозділів ЧФ РФ в окупованому РФ Севастополі.

Про це повідомляє пресслужба Постійного представництва України при ООН, інформує UATV.

У листі Кислиця зазначив, що російський “військово-морський парад” у Севастополі 26 липня порушує норми міжнародного права, зокрема й резолюції Генасамблеї.

Читайте такожМілітаризація окупованого Криму вимагає посилення тиску на Кремль, – Кулеба

Лист буде поширений як офіційний документ Генеральної асамблеї та Ради безпеки ООН.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця поінформував Генерального секретаря ООН про проведення так званого…

Опубліковано Постійне представництво України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN Вівторок, 28 липня 2020 р.

Офіційний лист Кислиці має в розпорядженні Укрінформ.

“Україна розглядає проведення цього заходу в тимчасово окупованому місті Севастополі без згоди української сторони як чергове порушення Російською Федерацією норм міжнародного права, зокрема численних резолюцій Генасамблеї ООН, а також законодавства України”, – йдеться в листі.

Кислиця наголосив, що Київ засуджує протиправну демонстрацію РФ військової сили, а також мілітаризацію Росією тимчасово окупованих територій Криму й міста Севастополя.

Раніше в МЗС висловили протест через проведення Росією так званих “військових парадів” в окупованих Криму та на Донбасі.

Джерело UATV
дата 29.07.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×