Україна збільшила держзамовлення на вчителів, фахівців з IT та аграрних наук

Натомість зменшується замовлення на спеціалістів з права та адміністрування

uatv
11.07.2018

Фото з сайта vidomosti-ua.com

Через скорочення у цьому році кількості випускників шкіл на 4%,  держзамовлення складає близько 96% порівняно з 2017 роком.

Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН.

“Для наших закладів (вишів, які знаходяться в сфері управління МОН) було збільшено державне замовлення для підготовки вчителів, за галуззю знань “Аграрні науки та продовольство”, “Інформаційні технології”. В абсолютних величинах ми можемо говорити про подальше збільшення замовлення для природничих наук – на 2,4% порівняно з минулим роком, математики та статистики – на 4,4%, удвічі збільшено обсяг держзамовлення на спеціальність “Матеріалознавство”, – повідомила Лілія Гриневич.

Вона також зазначила, що при зростанні замовлення на необхідних державі фахівців, зменшується замовлення на так звані кон’юнктурні спеціальності: “Право”, “Управління та адміністрування”, “Соціальні та поведінкові науки”, “Готельно-ресторанна справа”.

Загалом 2018 року за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями (бакалавр/магістр/молодший спеціаліст), на аспірантуру та докторантуру державне замовлення складає 167 тисяч 016 місць. З них 152 тисячі 956 місць – замовлення на підготовку фахівців за денною формою навчання.

Нагадаємо, українські студенти отримали змогу пройти літнє стажування в уряді та міністерствах.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV