Україна запропонувала Канаді розширити дію Угоди про вільну торгівлю

Сьогодні відбувається перше засідання спільної комісії з імплементації угоди

uatv
19.10.2018
Фото Укрінформ-UATV

19 жовтня в Оттаві проводять перше засідання спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Українську делегацію очолює перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Серед основних завдань комісії – аналіз успішності Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною протягом року з часу набуття нею чинності, напрацювання пропозицій для подальшого розвитку економічної співпраці між країнами.

Необхідність створення Комісії було визначено у тексті Угоди про вільну торгівлю, яку підписали Степан Кубів і на той час міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд у липні 2016 року.

Сторонам ще належить викласти свої переговорні позиції, втім Україна вже запропонувала розширити дію угоди на сферу інвестицій та послуг, не покритих чинним договором.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня минулого року після чого Канада скасувала 98% мит на українські товари. Натомість для канадських товарів на українському ринку було одразу скасовано 72% мит, а упродовж 7 років безмитний експорт має вирости теж до 98%.

Нагадаємо, Канада засуджує акт насильства у Керчі. Влада країни висловила співчуття родичам і друзям загиблих під час трагедії.

Джерело Укрінформ
дата 19.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV