Україна залучатиме країни НАТО до спільного виробництва зброї, – Данілов

uatv
22.10.2020
Фото Укрінформ

Українські Збройні сили зміцнилися, порівняно з тим, якою була армія на початку збройної агресії РФ, і поступово наближаються до стандартів НАТО.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час прямого включення з Вашингтоном на тему “Квест для зрілої нації”, повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

Він наголосив, що на оборонні потреби сьогодні виділяється не менше 5% ВВП. Зокрема обсяг фінансування сектору безпеки і оборони України, запланований у держбюджеті на наступний рік, становить 5,93% від валового внутрішнього продукту.

“Якщо раптом РФ зважиться на ескалацію – матиме потужну відсіч”, – заявив Данілов.

Також секретар РНБО подякував міжнародним партнерам за допомогу у безпековій сфері.

“Цього року сталася важлива подія – Україна набула статусу члена Програми розширених можливостей НАТО. Це свідчення підтримки наших дій… Ми разом із міжнародними партнерами розбудовуємо сучасну потужну армію”, – зазначив він.

Набуття повноправного членства в ЄС і НАТО закріплені як пріоритетні напрями в Стратегії національної безпеки, яку затвердив своїм указом глава держави Володимир Зеленський 14 вересня цього року, нагадав Данілов.

Також серед пріоритетів державної політики, за словами секретаря РНБО, є реформування ОПК “з максимальною корпоратизацією та залученням країн НАТО до спільного виробництва озброєння на території України”.

Він наголосив, зараз у пріоритеті виробництво високоточної зброї для боротьби з окупантом.

Раніше повідомлялося, що українській армії постачатимуть нові міномети замість “Молота”.

Читайте також: Міноборони закупить ракетний комплекс “Нептун” ще цього року, – Таран

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×