Україна заборонила в’їзд двом високопосадовцям з Угорщини через агітацію на Закарпатті, – Кулеба

uatv
26.10.2020
Фото з сайта khoda.gov.ua

Україна заборонила в’їзд двом високопосадовцям з Угорщини через агітацію в Закарпатській області під час виборчого процесу на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Інтерфакс.

Один із них, за словами Кулеби, – державний секретар канцелярії прем’єрміністра Угорщини.

Глава МЗС додав, що також ініційовано введення заборони на в’їзд в Україну ще кільком угорцям, які активно втручалися у внутрішні справи України під час виборчої кампанії.

“Наші партнери будуть найближчим часом детально проінформовані про факт втручання у вибори з боку Угорщини, і ми вже поінформували про це наглядову місію ОБСЄ“, – наголосив Кулеба.

За словами міністра, те, як поводилася угорська влада напередодні виборів і в день голосування, “є втручанням у внутрішні справи України”.

Кулеба заявив, що Україна налаштована на конструктив у відносинах з Угорщиною, однак робитиме жорсткі і чіткі кроки, якщо Будапешт нехтуватиме інтересами та законодавством нашої країни.

Як повідомлялося, МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини.

Раніше МЗС відреагувало на агітацію високопосадовців Угорщини на місцевих виборах в Україні. У відомстві зазначили, що в такий спосіб офіційний Будапешт підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи нашої країни і завдав удару послідовним зусиллям конструктивно вирішити наявні в українсько-угорських відносинах проблеми.

Джерело UATV
дата 26.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×