Україна взяла участь у чемпіонаті світу з гірського бігу

Презентували нашу країну у змаганнях троє спортсменів

uatv
19.09.2018

Фото з сайта ФЛАУ/ Наталія Расчупкіна

Збірна України виступила на 34-му чемпіонаті світу з гірського бігу, який відбувався в Андоррі.

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Сергій Расчупкін фінішував 41-м у змаганнях серед чоловіків. Дистанцію 11,9 км з набором висоти 1028 м і спуском 117 м він подолав за 1:03.43 год. У змаганнях серед жінок на цій же дистанції Олена Китиця стала 49-ю (1:19.39 год), а Катерина Карманенко – 59-ю (1:24.11 год).

За словами спортсмена Сергія Расчупкіна, важко було долати дистанцію, адже досвіду бігу в горах на такій висоті у нього раніше не було.

“Ставив перед собою завдання посісти якомога вищу позицію. Зі старту була тактика триматись лідерської групи, і це мені вдавалося до третього кілометру. Потім тримався двадцятки, але після шести кілометрів почали бігти на висоті 2000 метрів над рівнем моря і це дало по швидкості, оскільки досвіду бігу на таких висотах я не маю і не проводив зборів у високогір’ї. Тож біг з усіх сил, що можу, і на фініші все ж відіграв три позиції”, – сказав Сергій Расчупкін.

Також він додав, що участь у чемпіонаті світу – це престиж для держави, адже команді вдалося заявити на весь світ про гірських бігунів України.

Нагадаємо, найсильнішого атлета визначать на міжнародних змаганнях зі стронгмену у Кропивницькому. Українські та закордонні богатирі зійдуться у поєдинках 28 вересня.

Джерело UATV
дата 19.09.2018
категорії Спорт
поділитися
Топ новин на UA|TV