Україна вивчає словацький досвід переробки деревини (ФОТО)

uatv
14.08.2019
Фото прес-служба Держлісагентства

Делегація українських лісівників на чолі з заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Словацькій Республіці. Візит відбувається в межах співпраці у сфері лісового господарства, що передбачено меморандумом між Держлісагентством України та державним підприємством “Ліси Словацької Республіки”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на прес-службу Державного агентства лісових ресурсів України.

Зазначається, що українська делегація вже відвідала Mondi SCP в Ружомбероку – це один із найбільших заводів Mondi та найбільший інтегрований комбінат із виробництва паперу та целюлози в Словацькій Республіці.

Окрім того, члени української делегації відвідали нижній склад в обласному підрозділі державного підприємства “Ліси Словацької Республіки”, де ознайомилися з тим, як відбувається облік та маркування заготовленої деревини у Словаччині.

“Під час візиту українська делегація також проведе зустрічі й обговорить питання співпраці з представниками Генеральної дирекції ДП “Ліси Словацької Республіки” та Національного лісового центру”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, щороку в Україні відбувається процес насадження нових лісів на місці зрубів. Торік лісівники засадили площу в 43,7 тисячі гектарів.

Читайте також: Через вирубування лісів кількість тварин скоротилась удвічі, – WWF

Джерело UATV
дата 14.08.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×