Україна вимагає у Великої Британії видалити тризуб з антитерористичного посібника

uatv
19.01.2020
Фото з сайта ukr.lb.ua

Поліція Великої Британії у документі про боротьбу з тероризмом, який отримали медпрацівники і викладачі у межах кампанії проти екстремізму, згадала також ненасильницькі групи, наприклад, “Грінпіс”, і розмістила державний герб України та символ Збройних сил – тризуб.

Про це повідомляє UATV з посиланням на “Європейську правду“.

Зазначається, що видання створив антитерористичний відділ поліції. Посібник поширюють по території усієї країни у межах підготовки до програми “Превенція“, яка спрямована на боротьбу з радикалізацією і має за мету спіймати осіб, які можуть загрожувати терористичним насильством.

Посібник містить візуальний розділ, де розташовані знаки та символи праворадикальних груп. Серед різних татуювань там також розмістили герб України під назвою “Український тризуб (націоналістичний)”. Зазначається, що зображення розміщене поруч із нацистською символікою.

У Посольстві України в Британії уже відреагували на такий інцидент і закликали видалити тризуб із видання та офіційно вибачитися.

“Розміщення тризуба, конституційного національного символа та герба України, у посібнику з екстремізму, виданому антитерористичною поліцією для викладачів та медичного персоналу Великої Британії, є вкрай обурливим. Тут немає прийнятних пояснень. Ми вимагаємо видалити тризуб з Посібника з офіційними вибаченнями”, – йдеться у повідомленні на сторінці у Twitter Посольства України в Британії.

Нагадаємо, раніше посольство України вимагало у Daily Mail виправити статтю, де Крим називають російським.

Джерело UATV
дата 19.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×