Україна вийшла з локдауну і повернулась до обмежень “помаранчевої” зони

uatv
25.01.2021
Фото Укрінформ

В Україні сьогодні, 25 січня, припинилася дія локдауну, що був введений із 8 січня. Країна повернулася до обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Про це повідомляє UATV.

Так, в Україні заборонено проведення масових заходів за участю понад 20 людей, заборонений прийом відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць, а також прийом відвідувачів у музеях, на виставках, у яких не забезпечена можливість обмежити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 10 кв. м приміщення.

Також, зокрема, не дозволяється робота спортивних залів і фітнес-центрів, які не можуть забезпечити можливість обмежити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 20 кв. метрів загальної площі приміщення.

Робота закладів громадського харчування перебуває під забороною з 23:00 і до 7:00, із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00, крім адресної доставки замовлень і замовлень на винос.

Як зазначив у Facebook премʼєрміністр Денис Шмигаль, епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю на коронавірус. Він зазначив, що кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%.

За словами Шмигаля, вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник.

“Ми маємо залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа”, – наголосив премʼєрміністр.

Раніше Денис Шмигаль повідомив, що уряд не передбачає продовження локдауну.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що ​учні 9-х та 11-х класів після локдауну повернуться до змішаної форми навчання.

Джерело UATV
дата 25.01.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×