Україна вийшла в лідери впровадження екологічного законодавства,– Остап Семерак

Держава очікує від ЄС більшої готовності допомагати країнам "Східного партнерства"

uatv
10.10.2018

Фото з Facebook Остапа Семерака

У Люксембурзі відбулась зустріч міністрів екології ЄС і країн “Східного партнерства” з питань довкілля та змін клімату. Участь у ній взяв міністр екології України Остап Семерак.

Про це очільник відомства повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Оскільки зустріч подібного формату відбувалась  два роки тому, Остап Семерак представив результати роботи  нашої країни у вище вказаному напрямі за цей час.

“Приємно, що за два роки Україна стала одним з лідерів прийняття та впровадження нового європейського законодавства з питань оцінки впливу на довкілля, запровадження басейного управління водними ресурсами та системи моніторингу стану вод, – зазначив він. – Усе це говорить, що ЄС має переходити до політики “більше за більше”, зокрема для України, Молдови, Грузії, які порівняно з іншими країнам “Східного партнерства” мають амбітніший порядок денний з огляду на Угоди про асоціацію з ЄС”.

За словами міністра, під час зустрічі позитивно обговорювали і національну стратегію управління відходами до 2030 року. На її виконання розробляється національний план.

“Переконаний, що успішні приклади держав ЄС, які пройшли цей складний шлях, додадуть поштовху як Україні, так і Грузії і Молдові, з якими  домовились координувати виконання угод про асоціацію та залучення допомоги Європейського Союзу”, – підсумував Остап Семерак.

Нагадаємо, Україна увійшла в десятку країн-лідерів зміни кліматичного процесу.

Джерело UATV
дата 10.10.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV