Україна відправить в Італію вертоліт-реанімацію та засоби для дезінфекції, – Аваков

uatv
04.04.2020
Фото Укрінформ

До Італії сьогодні прилетіли 20 українських лікарів, які добровільно зголосилися надати допомогу в боротьбі з коронавірусом колегам за кордоном. Через декілька днів Україна також надасть італійській стороні гуманітарну допомогу у вигляді засобів дезінфекції та вертольота-реанімації.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує UATV з посиланням на Департамент комунікації МВС України.

“Це будуть спеціальні спиртові дезінфектори, оскільки наших запасів достатньо, щоб наповнити внутрішній ринок, та можемо передавати партнерам в Європі. Ми готуємо ще вертоліт-реанімацію, він також вилетить на допомогу італійцям. Ми розраховуємо, що ці місії триватимуть два тижні, наші медики повернуться, пройдуть всі процедури безпеки та будуть передавати досвід”, – зазначив Аваков.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в Італію відправилися інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи і медичні сестри. Він наголосив, що усі вони забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту.

“Ми будемо постійно тримати зв’язок з нашими лікарями в Італії, щоб всі напрацювання, які є в лікуванні цієї хвороби, ми могли використовувати в Україні”, – додав Степанов.

Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа подякував українській владі за надану допомогу.

https://www.facebook.com/LuigiDiMaio/videos/2949180048482838/

Читайте також: В Італію відправилися 20 українських лікарів на 14 днів, – Ляшко (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 04.04.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV