Україна входить у топ-5 країн-партнерів ЄБРР, – Сума Чакрабарті

uatv
12.06.2019
Фото АП

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сумою Чакрабарті.

Про це інформує Урядовий портал.

Зазначається, що Чакрабарті вже водинадцяте у Києві. В уряді переконані, що це доводить стратегічний характер відносин України з банком.

ЄБРР – найбільший інституційний інвестор в українську економіку: за час співробітництва ЄБРР кумулятивно вклав в Україну 13,5 млрд євро в межах 427 проектів.

Надалі Україна та Європейський банк планують реалізовувати проекти розвитку державного сектору, малого й середнього бізнесу, банківського сектору, енергетики.

“Ми твердо з вами. Це мій 11-й візит в Україну, ми працюємо тут потужною командою. Україна входить до топ-5 країн наших партнерів“, – сказав Сума Чакрабарті.

“Дуже ціную рівень нашої співпраці. Радий, що цього року демонструємо добру динаміку. Цінуємо ту підтримку, яку отримуємо у впровадженні реформ. Беззаперечно цінуємо капітал, який Банк інвестує в економіку держави. Ваш візит – чергове підтвердження, що будемо посилювати співпрацю, попри міжвиборчий період“, – зазначив у свою чергу Володимир Гройсман.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну економічну ситуацію в державі, торкнулися теми енергетичних реформ, процесу анбандлінгу НАК “Нафтогаз України“, відновлення великої приватизації.

Нагадаємо, що ЄБРР запустив кредитну лінію для підтримки бізнесу в Україні.

Джерело UATV
дата 12.06.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV