Україна та Словаччина підписали угоду, яка відновить регулярні авіарейси до Ужгорода, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

uatv
24.09.2020
Фото Тwitter Dmytro Kuleba

Президенти України та Словаччини Володимир Зеленський і Зузана Чапутова провели переговори. Темами розмови були, зокрема, євроінтеграція України, війна на Донбасі, проєкт “Північний потік-2”, пандемія коронавірусу, ситуація в Білорусі.

Про це повідомляє UATV.

Як зазначив Володимир Зеленський під час підходу до преси, країни підписали угоду про відновлення роботи аеропорту “Ужгород“.

“Ми відзначили активний політичний діалог між Україною та Словаччиною. Сьогодні у нас є всі передумови, щоб вивести наші відносини на якісно новий рівень. Зокрема, співпраця між нашими урядами і парламентами, мені здається, має стати більш динамічною. Також хочу відзначити один із ключових моментів нашої взаємодії. Ми маємо відновити повноцінну роботу міжнародного аеропорту “Ужгород”. І сьогодні ми підписали угоду, яка усуне останні перешкоди і дозволить відродити регулярні рейси до міста Ужгорода”, – сказав він.

За його словами, досягнення миру – головне завдання, над яким керівництво країни працює у форматі 24/7.

“Нам потрібна допомога наших партнерів, зокрема й Словаччини. Цінуємо їхнє невизнання окупації Криму та підтримку санкційної політики щодо Росії”, – сказав президент.

Також президенти домовились максимально використовувати транзитний потенціал.

Як повідомила Зузана Чапутова, під час зустрічі також було обговорено питання інфраструктури та те, як можна пожвавити співпрацю у сфері культури та спорту.

“Наші стосунки безконфліктні, сподіваємось, що розвиток співпраці йтиме прогресивно вперед”, – сказала вона.

Читайте також: Президенти України та Словаччини зустрілися у Братиславі (ФОТО, ВІДЕО)

LIVE | Подход к прессе президента Украины Владимира Зеленского и президента Словакии Зузаны Чапутовой

Опубліковано Телеканал ДОМ Четвер, 24 вересня 2020 р.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вважає, що проведення чесних виборів президента Білорусі є найкращим виходом із кризової ситуації в цій країні.

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×