Україна та МВФ домовилися про нову 3-річну програму підтримки

uatv
08.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Україна та Міжнародний валютний фонд домовилися про нову програму співпраці.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою, інформує UATV з посиланням на пресслужбу глави держави.

За словами українського президента, розмова вийшла дуже конструктивною.

“Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінити корупцію та підвищити добробут кожного українця”, – зазначив він.

Для того, щоби пришвидшити темпи економічного росту, в нашій державі продовжуватиметься реалізація реформ, і в цьому Україні допомагатимуть міжнародні партнери, запевнив Зеленський.

Водночас Крісталіна Георгієва відзначила прогрес у просуванні реформ та продовженні економічної політики, якого президент Володимир Зеленський та український уряд змогли досягнути за останні кілька місяців.

“Я запевнила президента у готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підняття економіки на рівень вищого, стійкого та всеосяжного зростання, серед іншого – з новою підтримкою Міжнародного валютного фонду. Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у межах розширеного фонду МВФ”, – наголосила директор-розпорядник Фонду.

Прем’єрміністр України Олексій Гончарук назвав нову домовленість маркером довіри до країни, а також сигналом для українського та міжнародного бізнесу, що наша держава на базі макроекономічної стабільності прискорить економічне зростання.

“Символічно, що  Staff-Level Agreement за новою програмою підтримки з МВФ ми отримали саме в 100 днів уряду. Підтримка з боку таких великих системних інституцій є маркером довіри до країни. А отже, для нас будуть дешевші ресурси – для всього бізнесу й усіх українців. Це означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць, вищі зарплати”, – зазначив прем’єрміністр.

Нагадаємо, 23 листопада місія МВФ завершила роботу в Україні.

Читайте такожСпівпраця з МВФ – знак якості для інвесторів, – Олег Чурій (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 08.12.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×