Україна та Молдова створять Президентську раду (ВІДЕО)

uatv
12.01.2021
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський та президент Республіки Молдова Майя Санду провели переговори. Темами розмови, серед іншого, були ситуація у Придністров’ї, на Донбасі, пандемія коронавірусу.

Про це повідомляє UATV.

Зокрема, глави держав домовилися створити Президентську раду.

“Разом з пані Санду та її командою торкнулися комплексу питань українсько-молдовських відносин. Це, зокрема, спільний намір відновити діалог на найвищому рівні, зробити його динамічним, та, найголовніше, результативним. Для цього ми домовилися створити Президентську раду, в межах якої будемо форматувати стратегію та координувати наші дії для вирішення завдань двостороннього порядку денного. Ми погодилися, що пріоритетними сферами для спільного економічного імпульсу будуть енергетика, інфраструктура, транспорт, транзит”, – сказав президент.

Також Володимир Зеленський ознайомив Майю Санду з ситуацією на Донбасі та кроками, які здійснюються задля мирного врегулювання.

Президент повідомив, що 11 січня в зоні ООС загинув боєць Олег Андрієнко. Глава держави висловив співчуття його родині та військовим побратимам.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Республіки Молдова в її міжнародно визнаних кордонах.

“Вкотре хочу наголосити, що позиція України з приводу придністровського врегулювання є незмінною: ми твердо підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність Республіки Молдова в межах її міжнародно визнаних кордонів”, – заявив він.

Окрім цього, Володимир Зеленський обговорив з президентом Молдови будівництво автомагістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів.

Читайте такожВолодимир Зеленський привітав Майю Санду з перемогою на виборах президента Молдови

Нагадаємо, що Санду перебуває з офіційним візитом в Україні.

Джерело UATV
дата 12.01.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×