Україна та Китай розширять співпрацю у сфері легкої промисловості

uatv
18.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Інвестиції, технології і виробничі потужності китайської текстильної промисловості можуть зробити великий вклад в економічний і соціальний прогрес України.

Про це заявив голова китайської делегаціі China National Textile & Apparel Council (CNTAC) Сан Руже під час візиту до Києва національної федерації всіх текстильних галузей промисловості Китаю, повідомляє Укрінформ.

Голова китайської делегації наголосив, що під час візиту до України відкрив комфортність співпраці з нашою державою і величезний потенціал української легкої промисловості.

“Україна та Китай упродовж багатьох років підтримують тісну дружбу і співробітництво. Тим часом інвестиції, технології і виробничі потужності китайської текстильної промисловості могли б робити більший вклад в економічний і соціальний прогрес України. Ми бачимо безумовну перспективу розвитку партнерства і розпочинаємо обговорення конкретних кроків з реалізації запропонованих проектів з ТЦ “Барабашово” і Національним галузевим партнерством у легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine”, – сказав президент CNTAC.

Зазначається, що основною діяльністю CNTAC є послуги з модернізації китайської текстильної промисловості і створення міжнародних проектів. До складу делегації, яка прибула до України, увійшло 29 осіб, серед яких – президенти усіх галузевих текстильних асоціацій Китаю, а також президент найбільшої текстильної виставки світу – Шанхайської.

Раніше повідомлялося, що Україна і Китай зацікавлені спільно реалізовувати проекти з атомної енергетики.

Джерело Укрінформ
дата 18.05.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV