“Україна стає головним діджитал-проривом у світі”: Федоров розповів про революційну послугу

uatv
11.10.2020
Фото з сайта glavcom.ua

Команда Міністерства цифрової трансформації України однією з перших у світі запустила послугу шерингу цифрових документів.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Мінцифри.

“Україна стає головним діджитал-проривом у світі”, – сказав очільник Мінцифри Михайло Федоров.

За його словами, ми – перші, кому вдалось впровадити цифрові паспорти.

“На сьогодні ви можете прийти, наприклад, у Приватбанк, навести на QR-код, у вас з’явиться Push, ви натискаєте “Так”, і копія документів буде у банку. Це дозволяє відкривати онлайнрахунки. Не всі європейські країни мають можливість відкривати онлайнрахунки. Тобто цифровий шерінг документів – революція, адже ніхто у світі такого ще не зробив. Я думаю, що через пів року ви взагалі не уявите свого життя без цієї послуги”, – розповів Федоров.

Читайте такожУникнути повторних злочинів: Мін’юст створив програмне забезпечення зі штучним інтелектом “Касандра” (ВІДЕО)

Послугу запустили 5 жовтня. Наразі до неї підключено два банки. Міністр цифрової трансформації запевнив, що у черзі на підключення перебувають ще 12.

Федоров повідомив, що 24/7 працює команда, яка постійно моніторить коментарі українців, знаходить проблеми та вирішує їх.

Нагадаємо, що нещодавно президент Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором представництва компанії Microsoft в Україні Яном Петером де Йонгом. Сторони обговорили, зокрема, підтримку цифрових ініціатив, які реалізуються в державі.

Джерело UATV
дата 11.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×