Україна сповнена рішучості виступити проти РФ, – Петро Порошенко

Президент закликав ввести Азовський пакет санкцій проти Росії

uatv
07.12.2018

Фото president.gov.ua

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна не дозволить Кремлю “продовжити повзучу анексію”. Про це йдеться у статті The New York Times, передає прес-служба АП.

“Український народ не буде дивитися, як Росія продовжує свою повзучу анексію нашої країни. Чотири роки тому, після нашої революції, Україна не спромоглася самотужки витримати російську військову авантюру. Але сьогодні ми сповнені рішучості й готові виступити проти Росії”, – відзначив глава держави.

За його словами, воєнний стан поблизу російського кордону було запроваджено для того, щоб Україна змогла мобілізуватися, якщо Росія зважиться на посилення своєї агресії.

“Але нам також потрібна підтримка міжнародної спільноти у формі подальших санкцій проти Москви за її останній напад”, – додав Президент.

Петро Порошенко наголосив, що спільне завдання нашої держави та західних партнерів – не допустити, щоб Росія спрямувала свою агресію на Азовське море.

“Азовський пакет санкцій проти Росії був би найменшою відповіддю світу на цей час. Поки Захід говорить, Путін діє. Настав час відповісти”, – підсумував він.

Раніше Петро Порошенко закликав НАТО збільшити свою присутність у Чорному та Азовському морях.

Джерело UATV
дата 07.12.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV