Україна реалізовуватиме спільні проекти з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку

Співпрацю налагоджуватимуть у галузях охорони здоров’я, сільського господарства й будівництва

uatv
08.11.2018

Фото Facebook Павло Розенко

Сьогодні, 8 листопада, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко з генеральним директором Кувейтського фонду арабського економічного розвитку (КФАЕР) Абдулвахабом Аль-Бадером під час офіційної зустрічі обговорили напрями співпраці.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Ми приділяємо велику увагу розвитку взаємовигідної співпраці з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку в інвестиційній сфері. Розширення економічних зв’язків з авторитетними кувейтськими фінансовими установами, а також залучення КФАЕР до реалізації кредитно-інвестиційних проектів в України є важливим пріоритетом діяльності нашого уряду”, – наголосив Павло Розенко під час зустрічі.

Також він додав, що сподівається на спільну реалізацію різних проектів КФАЕР та Україною. Співпраця може відбуватися у галузях охорони здоров’я, сільського господарства й будівництва.

Зараз йде робота над створенням відповідної Робочої групи, яка займатиметься налагодженням співробітництва з фондом. До складу групи увійдуть українські експерти з усіх причетних міністерств та відомств.

Також під час зустрічі Павло Розенко закликав представників Кувейту не підтримувати окупаційну владу Криму будь-якими політичними, економічними або гуманітарними контактами, зазначив віце-прем’єр-міністр України на своїй сторінці у Facebook.

“Подякував за підтримку Кувейтом територіальної цілісності України. Маємо сумні історичні паралелі в житті України та Кувейту. Кувейт вже перегорнув сторінку історії іноземної окупації. Але Україна ще потерпає від анексії частини нашої землі: Криму та частини Донецької і Луганської областей. Військове вторгнення Росії та захоплення українських територій принесли багато страждань мирному населенню українських регіонів Криму й Донбасу”, – написав Павло Розенко.

Нагадаємо, європейські лідери на саміті у Гельсінкі потужно підтримали Україну.

Джерело UATV
дата 08.11.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV