Україна приєднується до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці

uatv
16.09.2020
Фото Укрінформ-UATV

Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження, підготовлене Міністерством соцполітики, щодо приєднання уряду України до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці, започаткованої на 72-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН 18 вересня 2017 року у Нью-Йорку.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що після отримання відповіді від секретаріату Міжнародної коаліції за рівну оплату праці уряд України стане членом цієї коаліції разом із Конфедерацією роботодавців України, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Київським інститутом гендерних досліджень.

Читайте також: Україна піднялася на 6 позицій у світовому рейтингу гендерних можливостей.

“Приєднання до коаліції є важливим кроком у виконанні зобов’язання щодо зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, взятого Україною в межах участі в міжнародній ініціативі “Партнерство Біарріц, – йдеться у повідомленні.

На разі, за оцінкою, наданою в аналітичному огляді Міжнародної організації праці “Україна. Відповідність національного законодавства, політики та практик критеріям взаємодії Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (EPIC)”, проведеному в травні 2019 року, уряд України відповідає 7 із 11 визначених критеріїв для вступу до коаліції.

Раніше Україна стала учасницею Групи друзів жінок, миру й безпеки в ООН.

Джерело Урядовий портал
дата16.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×