Україна – приклад плідного державно-церковного партнерства, – Президент

uatv
22.03.2019
Фото АП

Президент Петро Порошенко зустрівся з членами Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій (ВРЦІРО).

Про це повідомляє прес-служба АП.

Глава держави запевнив членів ВРЦІРО у дотримані всіх прав і свобод громадян в Україні, зокрема й релігійної свободи.

Порошенко згадав про утиски представників різних релігійних організацій на території окупованих Криму та Донбасу, а також у РФ.

“Недавні свідчення архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента є яскравою демонстрацією того, що відбувається із релігійною свободою на території окупованого Криму. На прикладі Росії можна побачити, що таке державна церква та якою може бути ситуація із дотриманням релігійних прав і свобод громадян; що таке утиски й переслідування представників інших конфесій, серед іншого – й українських церков”, – сказав він.

Президент наголосив, що Україна є прикладом плідного державно-церковного партнерства.

“Наочним прикладом цього партнерства є діяльність Всеукраїнської ради церков, до складу якої входять 16 церков і релігійних організацій та одна міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римо-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також іудейські та мусульманські релігійні організації”, – сказав Порошенко.

За його словами, релігійне різноманіття не суперечить єдності нашої країни.

Глава держави зауважив, що Кремль будь-що прагне дестабілізувати ситуацію в Україні, зокрема в релігійній сфері. Він застеріг, що під час виборів це питання набуває ще більшої актуальності.

Також він попросив Всеукраїнську раду церков звернутися до своєї пастви із закликом до проведення виборів без насильства.

“Сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність і мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві”, – зауважив глава держави.

Нагадаємо, що Президент призначив посла України в Кувейті.

Джерело UATV
дата 22.03.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV