Україна проведе масштабну закупівлю зброї з країн НАТО та США

uatv
02.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Україна планує розпочати масштабну закупівлю високотехнологічної зброї зі Сполучених Штатів Америки і країн-членів НАТО. Передусім наша держава придбає додаткові комплекси летальної зброї, наприклад, ракети Javelin.

Про це повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, інформує Урядовий портал. У п’ятницю, 1 лютого, вона провела зустріч з представником США у Групі стратегічних радників високого рівня Міноборони України генерал-лейтенантом Збройних Сил США Кітом Дейтоном.

“Президент Петро Порошенко підписав закон про закупівлю зброї за кордоном без посередників, який до того був підтриманий урядом та Верховною Радою. Вважаю це добрим сигналом для зміцнення обороноздатності нашої держави”, – наголосила Климпуш-Цинцадзе

Крім цього, віце-прем’єр-міністр зазначила, що наша держава розраховує стати активним учасником американської програми “Іноземне військове фінансування” (Foreign Military Financing, FMF). Вона додала, що, зокрема, завдяки допомозі США, оборонна сфера нашої держави продовжує поповнюватися новим обладнанням, покращується медичне і матеріально-технічне забезпечення, а також підготовка військових ЗСУ.

Нагадаємо, в Україні побудують сховища ракет і боєприпасів за стандартами НАТО.

Джерело UATV
дата 02.02.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV