Україна продовжить виконувати свої зобов’язання перед кредиторами, – Шмигаль

uatv
24.03.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

В уряді закликали не спекулювати на темі боргової політики та наголосили, що наша держава і далі виконуватиме свої зобов’язання перед кредиторами в повному обсязі. У Кабміні не бачать підстав для реструктуризації держборгу.

Про це заявив прем’єрміністр Денис Шмигаль, інформує UATV з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що зараз Україна має набагато сильніші позиції, ніж під час попередніх криз. Так, на найвищому за останні роки рівні перебувають міжнародні резерви. До того ж інфляція зараз рекордно низька, державний бюджет – збалансований, а показник державного боргу до ВВП впав до рекордно низьких 44,3%, наголосили в уряді.

“Україна до потенційної кризи підходить більш підготовлена, аніж у 2008 році. У нас і значні резерви, й висока ліквідність банків, й усі макроекономічні параметри у значно кращому стані”, – заявив прем’єрміністр України Денис Шмигаль.

Незважаючи на ту ситуацію, яка склалася через поширення коронавірусу, Мінфін і далі реалізовує Середньострокову стратегію управління державним боргом. Відомство має у розпорядженні диверсифіковані джерела залучення коштів для фінансування держбюджету. Тому Україна продовжить виконувати свої зобов’язання перед кредиторами в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше уряд створив Агентство з управління держборгом.

Джерело Урядовий портал
дата 24.03.2020
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV