Україна презентувала свої розробки на виставці суднобудування Europort

uatv
07.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

На виставці зі суднобудування у Роттердамі українські компанії представили власні технічні розробки та новації.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

Однією із компаній, яка представляє нашу країну, є Marko Ltd. Вона вже 25 років займається обслуговуванням флоту.

“Це системи пожежогасіння, аварійно-рятувальне обладнання, мабуть, ексклюзивно ми виробляємо аварійні пластирі, які слугують для того, щоб врятувати судно, закрити якусь пробоїну чи серйозне пошкодження. Ми хочемо привернути увагу не лише до своєї компанії, а й до України як до морської держави, яка здатна надавати якісні послуги”, – розповів гендиректор Marko Ltd Володимир Коваль.

Також нашу країну представляли компанії “Інтелектуальні морські технології” та “Європейська мережа підприємств”. Перша займається розробкою програмного забезпечення для суден, а друга –  допомагає молодим українським компаніям знаходити партнерів і виходити на європейський ринок.

“Наша компанія займається науковими розробками для того, щоб можна було досліджувати, як буде поводити себе валопровід у різних експлуатаційних умовах. У нас є низка науковців, які розробляють методи для розрахунку валопроводів, яких ще немає у світі”, – сказав науковий співробітник Олександр Урсолов.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Україна буде максимально стимулювати появу суднобудівних компаній.

Джерело Укрінформ
дата 07.11.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV