Україна працюватиме над трьома пріоритетними напрямами у розвитку торгівлі з ЄС, – Президент

uatv
02.01.2019
Фото Укрінформ-UATV

За три роки, упродовж яких діє зона вільної торгівлі, обсяг нашої торгівлі з країнами Євросоюзу зріс на 40%.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Президент України Петро Порошенко.

За цей час частка ЄС в експорті української продукції сягнула історичного максимуму у 42,5%.

“Якісно змінилася структура українського експорту в бік продукції з доданою вартістю, частка якої становить 43% експорту в ЄС”, – зазначив Президент.

Також глава держави зазначив, що саме ЗВТ з Європейським Союзом допоміг провести й успішно завершити переговори про зону вільної торгівлі з такими торговельними державами світу, як Канада, Ізраїль і Туреччина.

“З 1 січня цього року ЗВТ з ЄС отримує новий потужний імпульс через початок застосування Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. Наші наступні пріоритети у розвитку торгівлі з ЄС – це посилена митна співпраця, укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, адаптація законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів”, – написав Петро Порошенко.

Три роки тому запрацювала поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС! Розпочався процес повномасштабної…

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 2 січня 2019 р.

Нагадаємо, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна підпише договір про ЗВТ з Ізраїлем найближчим часом. Тривають у цьому напрямі й перемовини з Туреччиною.

Джерело UATV
дата 02.01.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV