Україна прагне отримати від ЄС чітку перспективу членства, – Володимир Зеленський

uatv
23.09.2020
Фото ОП

Україна хоче повної інтеграції до ЄС.

Таку заяву в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny зробив президент Володимир Зеленський, інформує ОП.

За його словами, Євросоюз – ключовий партнер України у питаннях відновлення суверенітету та територіальної цілісності й підтримки реформ.

“З часу підписання Угоди про асоціацію ЄС став головним торговельним партнером України, частка якого становить вже понад 40% нашої зовнішньої торгівлі. Від початку дії безвізового режиму в 2017-му українці здійснили 50 мільйонів подорожей до країн Євросоюзу”, – повідомив глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що для українців важливо, що Євросоюз визнає та підтримує їхні прагнення.

“Однак Україна хоче повної інтеграції до ЄС. Ми – європейська країна й можемо багато чого дати Європі, працюючи спільно, від ситуації в Україні залежить чимало на Європейському континенті, тож було б логічно, якби Україна стала повноправним членом Європейського Союзу. Ми прагнемо отримати від ЄС чітку, ясно сформульовану перспективу членства для України”, – сказав він.

Читайте також: Візит представників ЄС на Донбас є свідченням підтримки України, – Боррель

Зараз, за словами президента, триває робота над тим, щоб максимально використати потенціал Угоди про асоціацію для подальшого поглиблення інтеграції  між Україною та ЄС, а також адаптувати торговельну частину Угоди до сучасних економічних реалій.

“Це буде однією з важливих тем Саміту Україна – ЄС 1 жовтня у Брюсселі”, – додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що раніше Боррель і Таран обговорили співпрацю України та Євросоюзу.

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×