Україна повинна активніше використовувати свої людські ресурси і технології, – посол Південної Кореї

uatv
23.11.2019
Фото UATV

Україна володіє відмінними людськими ресурсами та передовими технологіями, але не використовує їх у повній мірі.

Про це заявив посол Південної Кореї Квон Кі-Чанг в інтерв’ю телеканалу UATV.

“Україна це не тільки прекрасна країна, тут також живуть прекрасні люди. Вона володіє відмінними людськими ресурсами, передовими технологіями в аерокосмічній галузі, а також оборонній промисловості. Крім того, Україна має передові технології і в інших сферах, і багато південнокорейських компаній хотіли б налагодити технічну співпрацю з цими українськими компаніями. В Україні безліч активів, якими можна скористатися. Простіше кажучи, потенціал України не використовується повною мірою”, – розповів дипломат.

За його словами, Україна має прекрасний потенціал для розвитку та поглиблення співпраці з Південною Кореєю, адже їхні компанії зацікавлені в наших технологіях і фахівцях.

Наприклад, у Samsung Electronics є науково-дослідний центр у Києві, де працює понад 600 українських дослідників, інженерів, більшість з яких мають ступінь магістра або доктора наук.

“Директор центру, який також кореєць за національністю, розповів що українці – чудові інженери, тож усі дуже задоволені якістю їхньої роботи. Вони розробляють програми для мобільних телефонів Samsung”, – зазначив Квон Кі-Чанг у студії UATV.

Повне інтерв’ю з послом Південної Кореї Квон Кі-Чангом дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 23.11.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×