Україна потрапила до четвірки країн за темпами приросту NFC-платежів

uatv
20.03.2019
Фото із сайта 42.tut.by

Україна увійшла до четвірки лідерів за кількістю безконтактних транзакцій із картами Mastercard з використанням мобільних телефонів, браслетів, смарт-годинників.

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Юрій Батхін, передає FinClub.

“Ми обігнали Польщу, Канаду, а також низку європейських країн, де послуга NFC-платежів була й раніше”, – розповів Батхін.

Він уточнив, що в Україні в 90 разів зросли операції безконтактних оплат за допомогою смартфона, на 25% щомісяця зростає кількість підключених пристроїв для NFC-платежів.

Директор департаменту розробки інноваційних технологій ПУМБ Денис Воробйов зазначив, що в Україні дійсно кількість NFC-транзакцій збільшилась у 14 разів. 

У свою чергу директор по цифрових рішеннях Visa в Україні, країнах СНД і Південно-Східної Європи Олександр Стельмах вважає, що навіть у такій ситуації Україні є до чого прагнути.

Нагадаємо, що за даними дослідження Impact of Innovation від Mastercard, з-поміж усіх пристроїв для платежів українці надають перевагу смартфонам (72%) і планшетам (48%), а також потребують цифрових інновацій у транспорті, сфері освіти та охорони здоров’я.

Джерело FinClub
дата 20.03.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV