Україна подала в суд ООН меморандум у справі проти РФ щодо фінансування тероризму

У цьому меморандумі міститься надзвичайно багато доказів протиправних дій Росії

uatv
12.06.2018

Україна у День Росії подала в Міжнародний суд ООН меморандум у справі проти Росії щодо порушення Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, у Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко.

ПП: Дуже символічно, що Міжнародний Суд ООН визначив саме 12 червня – день Росії – для подачі Меморандуму у справі…

Опубліковано Петром Порошенком 12 червня 2018 р.

“Подання Меморандуму у справі проти Росії – важливий етап у доведенні того, що за всі свої протиправні дії РФ нестиме відповідальність”, – заявив Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що в цьому Меморандумі міститься надзвичайно багато доказів протиправних дій Росії.

“Меморандум містить надзвичайну, як для практики суду, кількість доказів. Це зроблено для того, щоби ні в кого не лишилось сумнівів, що Росія вчинила протиправні дії і має понести за це відповідальність. Попереду ще багато роботи по доведенню правди, але правда на нашому боці, тому ми будемо її відстоювати та захищати всіма належними засобами”, – відзначив він.

Раніше повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін після переговорів “нормандської четвірки” у Берліні заявив, що позиції сторін щодо миротворців ООН на Донбасі є абсолютно різними.

За його словами, російська сторона пропонує “тотально фейкову місію”, яка тільки супроводжуватиме місію ОБСЄ вздовж лінії зіткнення. Українська позиція така, що це має бути місія з реальним мандатом для всього Донбасу, яка впливає на ситуацію і поступово перебиратиме контроль на всій окупованій території.

Як повідомив глава МЗС Німеччини Гайко Маас, дипломати Нормандського формату в найближчі тижні мають провести консультації з питань формату місії ООН на Донбасі.

Джерело
дата 12.06.2018
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV