Україна планує приєднатися до системи закупівель НАТО, – Кулеба

uatv
15.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Україна планує приєднатися до послуг та партнерств Агенції НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency – NSPA), щоб мати повноцінний доступ до системи закупівель Альянсу.

Це питання обговорила українська делегація на чолі з віцепрем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитром Кулебою у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, інформує Урядовий портал.

Кулеба порівняв систему закупівель Агенції НАТО з підтримки та постачання з українським ProZorro.

“Участь України у цій системі зробить сильнішою і нашу країну, і НАТО. Це вписується в логіку дій уряду зі створення нових можливостей для українських експортерів. По суті, йдеться про євроатлантичну інтеграцію української оборонної промисловості“, – вважає він.

За словами віцепрем’єра, наша країна зможе повноцінно інтегруватися у систему закупівель Альянсу. Крім того, українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам, а також наближатися до стандартів Альянсу.

Також українська делегація закликала високопосадовців НАТО відрядити до України спеціалістів для проведення консультацій з користування системою закупівель, яку використовує NSPA.

Нагадаємо, що Україна готова підтримати місію НАТО в Іраку.

Джерело UATV
дата 15.01.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV