Україна підтримує відміну вето у Радбезі ООН, – Володимир Єльченко

uatv
12.01.2019
Фото з сайта 24tv.ua

 Україна виступає за поетапне скасування права вето в Раді безпеки ООН. Таку позицію висловив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко, пише “Дзеркало тижня”

На його думку сьогодні  важливо віднайти активнішу модель участі Організації Об’єднаних Націй у вирішенні тих складних викликів, які постали перед Україною в результаті триваючої російської агресії.

“Наша держава також послідовно виступає за поетапне скасування права вето, що особливо актуально в умовах агресії проти України з боку Росії як одного з постійних членів Ради безпеки”, – сказав Володимир Єльченко.

За словами представника України, постійний член Ради безпеки ООН, коли він є стороною конфлікту, має бути обмеженим у можливості застосування права вето з питання, в якому він є зацікавленою стороною.

Україна входить до числа держав-підписантів декларації на підтримку ініціативи про добровільне зобов’язання представників “постійної п’ятірки” Радбезу ООН з приводу відмови від використання права вето у випадках масових злодіянь, – уточнив Володимир Єльченко. 

Нагадаємо, Володимир Єльченко з представником МКЧХ при ООН обговорили доступ до полонених моряків.

Джерело Дзеркало тижня
дата 12.01.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV