Україна підтримуватиме роботу СММ ОБСЄ у складних умовах, – Джапарова

uatv
30.06.2020
Фото Укрінформ

Заступниця очільника МЗС Еміне Джапарова під час зустрічі з главою СММ ОБСЄ в Україні Халітом Чевіком запевнила, що наша держава і далі підтримуватиме роботу спостерігачів під час моніторингу безпекової ситуації на Донбасі у складних умовах.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.

“Перша заступниця міністра запевнила главу СММ у повній підтримці, яку уряд України буде продовжувати надавати СММ в складних умовах здійснення ними моніторингу безпекової ситуації на Донбасі. Висловлювалося занепокоєння, що з березня ц.р. з боку російської окупаційної влади в окремих районах Донецької і Луганської областей запроваджені суворі обмеження на пересування СММ під приводом боротьби з COVID-19”, – йдеться у повідомленні.

Еміне Джапарова наголосила, що важливо ефективно використовувати мандат Спеціальної моніторингової місії, щоб об’єктивно інформувати міжнародне співтовариство про ситуацію на окупованих територіях України. Цей мандат поширюється на всю територію нашої держави, у тому числі на незаконно анексований Крим та Севастополь.

“Х.Чевік поінформував про методологію моніторингу з боку СММ, наголосивши, що його пріоритетом залишається належне виконання спостерігачами ОБСЄ мандату Місії у нинішніх складних умовах”, – додають у відомстві.

Раніше біля Широкиного вороги запустили ракету у камеру ОБСЄ.

Читайте також: Протидія російській дезінформації та візит Макрона в Україну: Джапарова зустрілася з послом Франції

Джерело UATV
дата 30.06.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV