Україна підпише із французькою компанією контракт про будівництво патрульних катерів

uatv
28.06.2020
Фото ДПСУ

Під час телефонної розмови міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр економіки і фінансів Французької Республіки Бруно Ле Мер за участі послів обох держав обговорили стан співпраці між країнами у головних вже наявних та у майбутніх економічних і соціальних програмах.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Держприкордонслужби.

Йшлося про фактичну готовність до початку реалізації нового проєкту розбудови патрульних катерів для Держприкордонслужби України компанією ОСЕА за участі вітчизняних суднобудівників у місті Миколаїв.

“Ми готові вже стартувати і підписувати контракт із ОСЕА про початок будівництва патрульних прикордонних кораблів для посилення морської безпеки та охорони України. Цей проєкт загальною вартістю у 136 мільйонів євро є другим за значенням для наших країн після вертольотного проєкту з компанією Airbus. Його реалізація має стратегічну важливість для співпраці наших держав і виводить її на якісно новий рівень. Компанію OCEA обрано з-поміж понад 10 постачальників-лідерів галузі. Міжурядовий договір про надання підтримки Францією вже ратифіковано нашим парламентом. Ми запрошуємо представників Уряду Франції на церемонію підписання контракту, яка відбудеться в Україні в середині липня цього року за участі українського партнера – суднобудівного заводу в Миколаєві, який збудує 5 із загалом 20 сучасних кораблів“, – заявив Аваков.

Читайте також: Прикордонники отримали від представництва ООН автомобілі

Бруно Ле Мер подякував Арсену Авакову за співпрацю і висловив готовність спільно працювати над реалізацією взаємовигідних проєктів.

У ДПСУ зазначили, що згідно з проєктом корабельний склад Держприкордонслужби України поповниться 20 надсучасними 32-метровими патрульними кораблями компанії ОСЕА, які будуть використовуватися в охороні державного кордону.

Раніше повідомлялося, що США передають Україні обладнання в оборонній сфері вартістю $60 млн.

Джерело UATV
дата 28.06.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×