Україна підписала меморандум про скорочення неорганізованих викидів метану

Його мета – впровадження сталих енергетичних інвестицій у газовому секторі України

uatv
13.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

Між Міністерством екології та природних ресурсів України, ЄБРР та НАК “Нафтогаз України” було підписано Меморандум щодо скорочення неорганізованих викидів метану в ланцюжках постачання газу в Україні. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Мета меморандуму – впровадження сталих енергетичних інвестицій у газовому секторі України, які сприятимуть скороченню викидів парникових газів і зменшенню забруднення повітря.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, підписання меморандуму – це ще один важливий крок у рамках виконання взятих Україною зобов’язань пунктів Паризької угоди у сфері змін клімату.

“Цей меморандум – фіксація наших спільних намірів та для створення юридичного кворуму для сталого розвитку української нафтогазової галузі. Україна є першою країною серед Енергетичного співтовариства, і це дає нам можливість не лише бути учасником, а й впливати на прийняття рішень. Сьогодні ми об’єднали зусилля і разом працюватимемо над виконанням міжнародних кліматичних зобов’язань. Ми очікуємо швидких, наступальних кроків у напрямку зменшення парникових газів в Україні”, – сказав Остап Семерак.

У рамках меморандуму буде розроблено методологію, інструменти, типових форм і процедур для періодичного вимірювання та оцінювання таких викидів і звітування про них.

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV