Україна отримала від продажу єврооблігацій 1 млрд євро, – Мінфін

uatv
20.06.2019
Фото з сайта minfin.com.ua

Від розміщення нових довгострокових єврооблігацій Україна 20 червня отримала 1 млрд євро. Ці кошти перевели на рахунки Держказначейства. Надалі їх використають для фінансування держбюджету.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

“Україна отримала кошти від розміщення облігацій зовнішньої державної позики (єврооблігацій) обсягом 1 млрд євро із дохідністю 6,75% і зі строком погашення до 20 червня 2026 року“, – йдеться в інформації відомства. 

У Мінфіні також уточнили, що 7-річні єврооблігації переважно були розміщені серед фондів, які управляють активами, пенсійних і страхових фондів (85%).

“Частка хедж-фондів становить 10% від інвестицій, тоді як частка банків та індивідуальних інвесторів – 2%. Суверенні інвестиційні фонди становлять 3% інвесторів в українські державні єврооблігації, номіновані в євро”, – пояснили у міністерстві.

Більшу частину випуску придбали інвестори з Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини та інших країн ЄС, частка яких становить 32%, 27%, 17% та 13% відповідно.

Інвестори зі Швейцарії купили 7% від випуску, а частка вкладників з Азії становить 4%.

Раніше директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський заявив, що попит на євробонди України дуже високий. 

Джерело UATV
дата 20.06.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×