Україна не втручається у внутрішню політичну ситуацію в Сербії, – посольство

uatv
14.07.2020
Фото Укрінформ

Україна не втручається у внутрішні справи Сербії, водночас окремі сербські політики не мають права втручатися у внутрішні справи нашої держави.

Про це заявили в Посольстві України в Сербії, повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт диппредставництва.

“Посольство України в Сербії ще раз офіційно заявляє, що Україна жодним чином не втручається у внутрішню політичну ситуацію в Республіці Сербія. Водночас посольство вважає неприйнятними спроби втручатись у внутрішні справи України, зокрема вдаватися до негативних публічних оцінок свідомого європейського вибору, зробленого українським народом, із боку будь-яких іноземних посадових осіб – включно із мером Вождоваца”, – зазначається у заяві.

У посольстві нагадали, що мер Вождоваца Александар Савіч у негативному контексті заявив про “український сценарій”, говорячи про протести, які зараз відбуваються в Сербії. У заяві наголошується: те, що Савіч зневажливо називає “українським сценарієм”, було боротьбою українців за свої права проти корумпованого авторитарного уряду.

“Це європейський вибір більшості українців, за який заплачено дорогу ціну. Будь-які оцінки щодо цього вибору, позитивні чи негативні, мають давати виключно самі українці, а не іноземні політики”, – наголошується у заяві.

Нагадаємо, деякі сербські ЗМІ написали про участь у протестах у Белграді “найманців із України”. Посольство України в Сербії цю інформацію заперечило.

Читайте також: Зеленський домовився з прем’єром Хорватії про роботу Спільної українсько-хорватської комісії

Джерело Укрінформ
дата 14.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×