Україна не може “пробачити” $3 млрд “Газпрому”, – Вітренко

uatv
07.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив, що Україна не може відкликати новий позов проти “Газпрому” без компенсації.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Стокгольмський арбітраж постановив, що “Газпром” має сплатити “Нафтогазу” 2,6 млрд доларів (плюс відсотки). Виконання рішення Стокгольмьського арбітражу – це частина “домовленостей”, досягнутих у 2009 році. Компанії погодилися у контракті, що рішення арбітражу є “остаточними і обов’язковими для виконання”, – пояснив Вітренко.

За його словами, “нульовий варіант“, на якому наполягає Росія, це передусім рішення, щоб заборгованість “Газпрому” перед “Нафтогазом” дорівнювала нулю.

Забути про невиконання домовленностей, пробачити “Газпрому” 3 млрд доларів, і забрати позовні вимоги в новому арбітражі без адекватної компенсації є неможливим варіантом. Тоді втрачається сенс будь-яких нових домовленостей”, – підсумував виконавчий директор НАК “Нафтогаз Україна”.

Нагадаємо, що в Амстердамі закінчилися слухання щодо стягнення з російського “Газпрому” на користь “Нафтогазу” 3 мільярдів доларів.

Джерело UATV
дата 07.12.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×