Кравчук закликав Росію не блокувати переговорний процес у ТКГ

uatv
30.09.2020
Фото офіційна сторінка Леоніда Кравчука

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції за участю делегацій України, Російської Федерації та за модераторства ОБСЄ.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

В ОП зазначають, що близько чотирьох годин тривало обговорення процедурних питань, що однак не дозволило одразу перейти до розгляду питань порядку денного засідання.

Глава делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук на початку засідання закликав уповноваженого представника Російської Федерації Бориса Гризлова не блокувати переговорний процес. Він наголосив, що українська делегація готова до конструктивної роботи над вирішенням питань, що входять до порядку денного діяльності ТКГ.

Звертаючись до Бориса Гризлова, Леонід Кравчук заявив: “Не висувайте нам ультиматумів. Ми не в СРСР і не під Кремлем. Україна – незалежна держава, яка не дозволить диктувати їй будь-які умови”.

Читайте також: Володимир Зеленський на КПВВ “Майорське” провів нараду щодо роботи ТКГ

Він також подякував спеціальному представнику чинного голови ОБСЄ в Україні та ТКГ Хайді Грау за зусилля, яких докладає організація для досягнення миру й відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Раніше повідомлялося, що першого прем’єрміністра незалежної України Вітольда Фокіна виключили зі складу нашої делегації в ТКГ та увільнили від виконання обов’язків першого заступника глави делегації.

Джерело UATV
дата 30.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×