“Україна – наш дім”, – президент привітав українців у пісні (ВІДЕО)

uatv
25.12.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський взяв участь у новорічному привітанні для глядачів телеканалу “Дом”, виконавши рядок у пісні разом з ведучими.

Про це повідомляє UATV.

В офіційному релізі кліпу на сторінці телеканалу в Facebook сказано, що пісня-побажання “об’єднала ведучих каналу ДОМ, які народилися у різних куточках нашої чудової країни і об’єдналися в єдиний колектив заради головної мети – єдності України“.

Разом з Володимиром Зеленським ведучі телеканалу в новорічній пісні побажали українцям, зокрема, миру, здоров’я, посмішок, фінансового благополуччя.

“Україна – наш дім”, – фінальний рядок виконав президент двома мовами – українською та російською.

Читайте також: Телеканал “Дом” доносить держполітику України жителям окупованих територій без “кривих дзеркал”, – Островська

Фото телеканал “Дом”

У вітальному ролику знялися “обличчя” проєктів телеканалу: Анастасія Касілова, Костянтин Октябрьский, Чаба Бакош (ведучі проєкту “Утро ДОМа”), Світлана Леонтьєва та Андрій Джеджула –ведучі новин, Анна Нитченко, Микола Сирокваш (ведучі новин і проєкту “На самом деле: Украина”), Олексій Мацука (ведучий проєкту “На самом деле: Донбасс” і блогу “А как там дома? Донбасс”), Дмитро Григоренко, ведучий проєкту “Давайте проверим!”, Олег Борисов (ведучий проєктів “5 вопросов на злобу дня” і “Чем живёшь, Украина?”), Дмитро Сіманський (ведучий проєкту “На самом деле: Крым”), Ірина Твердовська (ведуча проєктів “Официальный разговор” і “Неофициальный разговор”), Дар’я Вершиленко (ведуча новин та проєкту “Право на право”), Мілена Амеді (ведуча блогу “А как там дома? Крым”).

Раніше глава Української держави Володимир Зеленський у зверненні до Верховної Ради заявив, що телеканал “Дом” працює для того, щоб громадяни на тимчасово окупованих територіях дізнавалися правду про Україну від українських, а не російських медіа.

Джерело UATV
дата 25.12.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×