Україна направила РФ ноту протесту через візит в окупований Крим делегації Держдуми

uatv
15.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

МЗС України висловило протест через неузгоджене відвідування делегацією Держдуми Росії незаконно анексованого Криму, та у зв’язку з цим направило ноту країні-агресору.

Відповідна заява оприлюднена на сайті міністерства.

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом делегації Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації на чолі з її головою В. Володіним, а також деяких членів уряду Російської Федерації, який розпочався 15 березня 2019 року, до тимчасово окупованої Російською Федерацією території України – Автономної Республіки Крим та м. Севастополь”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві заявляють, що цей та інші подібні “візити” керівництва РФ Україна розглядає, як спроби легітимізувати незаконну анексію Криму. При цьому заяви, зроблені російськими посадовцями, наша держава вважає цинічними і відверто провокаційними.

“Саме руйнівна і безвідповідальна політика російської окупаційної влади упродовж п’яти років окупації призвела до істотного загострення економічних, соціальних, гуманітарних та екологічних проблем на півострові”, – наголошують у відомстві.

Зазначається, що Міністерству закордонних справ Росії Україна направила відповідну ноту протесту.

Нагадаємо, Польща в Радбезі ООН закликала Росію надати ОБСЄ доступ на територію Криму.

Джерело UATV
дата 15.03.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV