Україна наполягатиме, щоб ЄС запровадив нові “кримські” санкції, – Кулеба

uatv
19.02.2021
Фото з сайта khoda.gov.ua

Україна звернеться до Європейського Союзу з проханням застосувати санкції проти Росії через репресії в окупованому Криму.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу, інформує UATV.

За його словами, Україна разом із міжнародними партнерами продовжує роботу над посиленням політичного тиску на РФ.

“Ми будемо працювати в міжнародних судах для залучення РФ до міжнародної політичної відповідальності. Будемо працювати з міжнародними партнерами, щоб тиск на Росію збільшувався, щоб ціна її агресії проти України ставала все дорожчою“, – сказав Кулеба.

Він зазначив, що Україна послідовно наполягатиме на тому, що нові санкції мають бути запровадженні саме за порушення прав людини.

“Ми будемо послідовно наполягати на тому, що нові санкції мають бути введені саме за такі порушення прав людини… Уже скоро, можливо, навіть сьогодні, я підпишу ці документи, ми знову звернемося до ЄС з таким проханням”, – додав очільник МЗС.

Нагадаємо, що в окупованому Криму підконтрольні РФ суди 17 лютого взяли під варту на два місяці активістів і громадських журналістів Ернеста Ібрагімова, Тимура Ялкабова, Ленура Сейдаметова, Азамата Еюпова, Олега Федорова та Яшара Шихаметова. Раніше в їхніх будинках відбулися обшуки.

Меджліс засудив нові масові обшуки й арешти в окупованому Криму.

Читайте також: Обшуки в окупованому Криму: Україна винесе питання на розгляд Генасамблеї ООН

Джерело UATV
дата 19.02.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×