Україна надіслала ноту МЗС Італії через відкриття “представництва ОРДЛО” у Вероні

uatv
11.02.2019
Фото UATV

Посольство України рішуче засуджує будь-які спроби просування та підтримки в Італії терористичних угрупувань – фейкових “республік” на території українського Донбасу, йдеться в повідомленні  Посольства України в Італії у Facebook.

 “До таких ганебних дій відноситься і остання антиукраїнська провокація місцевих проросійських сил в італійському місті Верона, які оголосили про відкриття 9 лютого “Представництва ДНР у Вероні”, – наголосили у відомстві.

У зв’язку із цим, посольством та МЗС України надіслано відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони, в яких висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій, спрямованих на підрив загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності України.

“Чергова антиукраїнська акція місцевих проросійських політиків м. Верона, за сценарієм, розписаним кремлівськими ляльководами, вже викликала обурення не лише української громади Італії, але й багатьох італійських друзів України, які висловлюють підтримку нашій державі”, – наголосили у посольстві.

ОФІЦІЙНИЙ КОМЕНТАР ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В ІТАЛІЇ ЩОДО ОСТАННІХ АНТИУКРАЇНСЬКИХ ПРОВОКАЦІЙ У МІСТІ ВЕРОНАПосольство…

Опубліковано Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia Понеділок, 11 лютого 2019 р.
Джерело UATV
дата 11.02.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV