Україна на засіданні ТКГ закликала припинити вогонь у зв’язку з пожежами

uatv
08.07.2020
Фото ОП

На засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) з мирного врегулювання на Донбасі, яке відбувається сьогодні, 8 липня, у форматі відеоконференції, українська делегація закликала учасників забезпечити встановлення повного та всеосяжного режиму припинення вогню через поширення пожеж у Луганській області.

Про це повідомляє UATV з посиланням на сайт Офісу президента.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак перед початком засідання розповів, що напередодні на Луганщині поблизу лінії розмежування сил і засобів виникла масштабна лісова пожежа. Вогонь призвів до загибелі людей. Осередки горіння зафіксовані в лісових масивах поблизу сіл Смолянинове, Капітанове і Воронове.

Глава української держави відвідав місце надзвичайної події. Йому повідомили, що погасити полум’я важче через близькість до лінії розмежування.

Оскільки є небезпека, що полум’я перекинеться на населені пункти через посилення вітру та спекотну погоду, Андрій Єрмак закликав учасників Тристоронньої контактної групи до забезпечення встановлення повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

“Вважаю, що на черговому засіданні ТКГ варто вкотре предметно розглянути питання встановлення режиму тиші, адже нашим спільним завданням є недопущення нових людських жертв серед мирного населення”, – наголосив керівник Офісу президента України.

Нагадаємо, що поблизу села Осколонівка Новоайдарського району Луганської області на території двох лісництв виникла масштабна лісова пожежа. Як повідомляли в МВС, кількість жертв зросла до шести.

Читайте також: Пожежі на Луганщині: поліція розглядає три основні версії (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 08.07.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×